Путін і Трамп
Комсомольская правда

Обраний президент США Дональд Трамп оприлюднив, як він сказав, вітальний лист від російського президента Володимира Путіна, в якому російський лідер закликає до двостороннього співробітництва "на якісно новому рівні". Перехідна команда Трампа отримала його 23 грудня, через кілька годин після прес-конференції Путіна в Москві, пише Радіо Свобода.

Новини за темою: Трамп прокоментував атаку в Берліні і закликав дати відсіч терористам

У листі, датованому 15 грудня, Путін сподівається, що Трамп буде діяти "конструктивно і прагматично" для поліпшення відносин з Москвою.

Володимир Путін каже, що сподівається на те, що президенти "будуть робити реальні кроки для відновлення рамок двосторонньої кооперації на міжнародній сцені на якісно новому рівні".

Новини за темою: Трамп заявив, що ситуація в ООН зміниться після його інавгурації

Представник Кремля Дмитро Пєсков підтвердив, що Путін надіслав Трампу вітального листа, висловивши сподівання на поліпшення відносин між Москвою і Вашингтоном.

Дональд Трамп у відповідь назвав висловлені Путіним думки "дуже правильними".

"Сподіваюся, що обидві сторони зможуть втілити це в життя, і ми не повинні будемо йти іншим шляхом", - йдеться в заяві Трампа.

Під час президентської кампанії Дональд Трамп неодноразово закликав до поліпшення відносин з Москвою. Він також відкидає висновки американських розвідувальних служб про те, що Росія стоїть за кібератаками, осуществлявшимися під час президентської кампанії в США.