Трамп має намір дати свідчення спецпрокурору про зв'язки з РФ всупереч порадам юристів, - ЗМІ

Президент упевнений, що така поведінка не загрожує йому ніякими наслідками

З відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп має намір дати свідчення спецпрокурору Роберту Мюллеру, який веде розслідування втручання РФ в американські вибори в 2016 році. Про це повідомляє CNN.

"Трамп переконаний, що через свою непричетність до змови з Москвою дача показань спецпрокурору не загрожує йому ніякими наслідками. Президент також вважає, що за довгі роки підприємницької діяльності і численних судових позовів набрався достатньо досвіду, щоб відчувати себе впевнено при відповіді на найкаверзніші питання під присягою", - йдеться в повідомленні.

Адвокати президента виступають проти його згоди на спеціальне інтерв'ю і закликають Трампа уникати зустрічі з Мюллером. Спеціальний радник Білого дому Тай Кобб заявив, що інтерв'ю є потенційною пасткою для президента США.

Позавчора комітет з розвідки Конгресу США проголосував за публікацію документа про втручання РФ у вибори. На думку демократів, документ спростував би спірний республіканський меморандум, в якому ФБР звинувачувалося в упередженості до Дональда Трампа. Президент повинен прийняти рішення про публікацію протягом п'яти днів.

Трамп назвав "американською ганьбою" розслідування Міністерства юстиції і ФБР за обвинуваченням його команди у зв'язках з Росією. Він вважає, що розсекречена доповідь ФБР повністю реабілітує його команду.

 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів