Трамп хоче скасувати отримання громадянства для дітей мігрантів, народжених у США

За словами Трампа, це безглуздо, що люди приїжджають і народжують дітей у США, щоб ті стали громадянами та отримали переваги

Фото з відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп хоче скасувати можливість отримання громадянства для народжених на території країни дітей іноземців. Він планує підписати відповідний указ найближчим часом, повідомляє Fox News.

"Ми єдина країна у світі, куди люди приїжджають і народжують дітей, щоб ті стали громадянами США та отримали всі передбачені переваги. Це безглуздо. Це треба зупинити", - заявив Трамп.

Новини за темою: Батьки Меланії Трамп отримали громадянство США

Американський президент розповів, що обговорював зі своїми юристами ідею скасування цієї норми. За словами Трампа, для цього не треба вносити поправки до Конституції, оскільки відповідну норму можна затвердити спеціальним розпорядженням.

Зазначимо, що нині Конституція США гарантує громадянство будь-кому, хто народжується на території країни. Таким чином, громадянство отримують тисячі дітей іноземців, які спеціально приїжджають народжувати до Сполучених Штатів.

Новини за темою: Литва винесе на референдум питання подвійного громадянства

Як повідомлялося, раніше адміністрація Трампа запропонувала ускладнити для легальних іммігрантів отримання громадянства або "зелених карт".

Нагадаємо, президент США заявляв, що його адміністрація запропонувала план з натуралізації 1,8 млн нелегальних мігрантів, які приїхали до країни в дитячому віці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів