Трамп готує відповідь на доповідну записку про упереджене ставлення до нього ФБР

У цій записці спростовується заява в розсекреченому документі ФБР

З відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп оцінює різні варіанти дій і незабаром прийме рішення щодо публікації доповідної записки, випущеної демократами Палати представників після обговорення цього документа з головою ФБР і високопоставленим співробітником мін'юсту. Про це повідомляє Reuters.

Новини за темою: Трамп робить все так, як хотілося б Путіну, - Байден

У цій записці спростовується заяву в документі республіканської партії (до якої належить Трамп) про упереджене ставлення ФБР і мін'юсту США до президента під час розслідування про "російському втручання".

Новини за темою: Адміністрація Трампа має намір обмежити кількість соцпрограм для мігрантів

Нагадаємо, американський президент Дональд Трамп розсекретив підготовлений республіканцями доповідь про зловживання у вищому керівництві ФБР і Міністерства юстиції при розслідуванні по звинуваченню його команди у зв'язках з Росією.

Ключове положення доповіді полягає в тому, що слідство проти команди Трампа було засновано на неперевіреному досьє колишнього співробітника британської розвідки MI6 Крістофера Стіла, опублікованого виданням BuzzFeed в січні 2017 року.

Відповідно до публікації, у Москви був компромат на Трампа, зокрема, звинувачення в оргії з повіями в готелі в Москві. Трамп спростовував достовірність доповіді, а члени його команди звинуватили ФБР і Мін'юст у змові з демократами.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів