Топ-демократи закликали Трампа скасувати зустріч з Путіним

Сенатор Таммі Дакворт, представник демократів штату Іллінойс сказав, що США повинна наповну використати силу американських санкцій проти Росії, а також запровадити їх для ширших секторів російської економіки

З відкритих джерел

Лідери Демократичної партії США закликали Дональда Трампа скасувати запланований саміт з президентом РФ Путіним. Вони вважають таку зустріч "зрадою демократії", особливо після того, як Мінюст США висунув прямі обвинувачення проти 12-ти російських розвідників щодо втручання у вибори. Про це передає CNN.

"Президент Трамп повинен скасувати свою зустріч з Володимиром Путіним, поки Росія не прийме переконливих і прозорих кроків, щоб довести, що вони не втручатимуться в майбутні вибори. Радісне рукостискання з Володимиром Путіним одразу після цих обвинувачень буде образою для нашої демократії", - заявив лідер демократів у Сенаті Чак Шумер.

Новини за темою: Стало відомо точне місце та час зустрічі Путіна і Трампа в Гельсінкі

Ненсі Пелосі, яка очолює демократів у Палаті представників, зі свого боку наголосила, що в нинішніх умовах відносини з росіянами повинні бути жорсткішими.

"Президент Трамп повинен вимагати й забезпечувати реальну, конкретну та всеосяжну угоду, що росіяни припинять свої триваючі напади на нашу демократію. Неможливість протистояти Путіну буде повною зрадою Конституції та нашої демократії", - заявила Пелосі.

Представник демократів у Комітеті розвідки Сенату Марк Уорнер заявив, що він стурбований такою зустріччю Трампа і Путіна. Сенатор Таммі Дакворт, представник демократів штату Іллінойс сказав, що США повинна наповну використати силу американських санкцій проти Росії, а також запровадити їх для ширших секторів російської економіки.

"Дональд Трамп повинен негайно скасувати заплановану зустріч з Володимиром Путіним, поки Росія не буде демонструвати своє розуміння верховенства права, правових норм та демократичних інститутів", - сказав Дакворт.

Новини за темою: Стало відомо точне місце та час зустрічі Путіна і Трампа в Гельсінкі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів