Сі Цзіньпін і Дональд Трамп Reuters

Пекін повідомив США, що пригрозив Пхеньяну санкціями, якщо той вирішить провести ядерні випробування. Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон в інтерв'ю Fox News.

Новини за темою: Україна і Китай активізують співпрацю в агросекторі, енергетиці та інфраструктурі

"Китайські колеги повідомили нам, що вони повідомили північнокорейський режим про те, що якщо вони проведуть ядерні випробування, то Китай введе власні санкції. Таким чином, думаю, Китай демонструє, що хоче працювати з нами", — розповів держсекретар.

Новини за темою: Китай та Європейське космічне агентство ведуть переговори про створення бази на Місяці

В ході бесіди з журналістом телеканалу Тіллерсон також зазначив, що США не хочуть зміни режиму в КНДР, однак чекають повної денуклеаризації Корейського півострова.

Як повідомлялося Північна Корея прямо пригрозила Австралії ядерним ударом, якщо Канберра буде "сліпо і старанно дотримуватися лінії США". Зокрема Пхеньян заявив, що якщо Австралія, дотримуючись лінії США, візьме курс на ізоляцію КНДР, це буде самовбивчим кроком вступу в зону ядерного удару стратегічних сил Північної Кореї. Міністру закордонних справ Джулії Бішоп в КНДР порадили "двічі подумати, перш ніж на догоду США озвучувати безрозсудну критику".