Тіллерсон про статус Єрусалима: Трамп просто визнав реальність

За словами Тіллерсона, США не завершують статус міста

Associated Press

Держсекретар США Рекс Тіллерсон підкреслив, що Дональд Трамп у своїй заяві про Єрусалим мав на увазі визнання реальності. Про це повідомляє прес-служба Держдепартаменту США.

"Ну, я думаю, як сказав президент у своїй заяві, визнання - це просто визнання реальності. Усі ізраїльські урядові установи переважно розташовано в Єрусалимі, тому США просто усвідомлюють реальність цього. Я думаю, що це важливо, однак у контексті цих тверджень, що президент озвучив, США підтримають рішення двох держав, якщо це бажання обох сторін. І він також сказав, що це жодним чином не завершує статус Єрусалиму, про що досі говорять сторони, і я думаю, що президент був дуже зрозумілий щодо цього", - сказав він.

Зазначимо, що у своїй заяві про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю Трамп підкреслив, що це "не більш або менш" ніж визнання реальності, що також є важливим.

"Але сьогодні ми нарешті визнаємо очевидне: Єрусалим є столицею Ізраїлю. Це не більш або менш ніж визнання реальності. Це також правильна річ. Це те, що потрібно зробити", - сказав він.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Зокрема, він дав доручення перевести посольство США із Тель-Авіва до Єрусалима.

У зв'язку з цим сьогодні відбуваються демонстрації і у Віфлеємі, і в Хан-Юнісі на території сектора Гази, і біля воріт Дамаска в Старому місті Єрусалима, а також перед посольством США в Аммані (Йорданія). Усього з початку сьогоднішніх безладів постраждало 52 осіб, ізраїльські силовики використовують шумові гранати, сльозогінний газ і гумові кулі.

Новини за темою: Боротьба за Єрусалим: Чому всьому світу так важливий статус цього міста

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів