Тереза Мей запропонувала створити вільну зону торгівлі з Євросоюзом після Brexit

Прем'єр-міністр була "безкомпромісною" під час обговорення угоди і навіть пообіцяла звільнити міністра закордонних справ Бориса Джонсона, якщо він спробує підірвати договір

пресс-служба МИД Великобритании

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей і кабінет міністрів прийшли до загальної угоди з питань торгівлі і митниці після Brexit. Як повідомляє ВВС, політики змогли подолати розбіжності з приводу стратегії виходу з Євросоюзу.

"Ми пропонуємо створити вільну зону торгівлі з Євросоюзом і встановити прийнятні для бізнесу митні правила",— наголошується в повідомленні.

Тепер ці пропозиції будуть обговорюватися з чиновниками ЄС.

"Це угода, я вважаю, буде сприятливою для Великобританії і для Євросоюзу, і я з нетерпінням чекаю її позитивного сприйняття", - сказала Тереза Мей ВВС.

Як пише The Times, прем'єр-міністр була "безкомпромісною" під час обговорення угоди і навіть пообіцяла звільнити міністра закордонних справ Бориса Джонсона, якщо він спробує підірвати договір.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Великобританії Борис Джонсон під час закритої зустрічі прихильників і донорів партії торі жорстко критикував британського прем'єр-міністра Терезу Мей. За його словами, влада Великобританії розраховує на значно менш вдалий результат операції по Brexit, ніж передбачалося спочатку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів