Ситуація в Україні стане першочерговим питанням на засіданні Ради Росія - НАТО 31 травня

Це є обов’язковою умовою альянсу

Вадим Пристайко russianweek

Ситуація в Україні стане першочерговим питанням на засіданні Ради Росія - НАТО 31 травня. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив голова місії України при НАТО Вадим Пристайко.

"31 травня відбудеться засідання Ради Росія - НАТО, на якому альянс вкотре спробує з Росією все-таки домовитися про якісь мінімальні можливості. Щодо першого питання цього засідання буде розгляд ситуації в і довкола України. Це є обов’язковою умовою альянсу, Росії це не подобається. На зустрічі, яка відбулася вчора, ми якраз намагалися зрозуміти, що необхідно від України, щоб альянс попрацював (обговорив українське питання, - ред.) з Росією на засіданні Ради Росія - НАТО", - сказав він.

Новини за темою: Росія є найбільшою загрозою для світу, НАТО має зміцнювати співпрацю, - Дуда

Окрім того, Пристайко нагадав, що засідання Парламентської асамблеї НАТО напряму не впливає на рішення глав держав, які будуть у липні цього року на саміті в Брюсселі ухвалювати рішення щодо майбутньої євроатлантичної інтеграції України.

"ПА НАТО – це добровільне об’єднання депутатів національних парламентів, які виступають за євроатлантичну єдність. Це не лідери, які в липні будуть ухвалювати рішення щодо майбутньої євроатлантичної інтеграції України. Водночас ці самі депутати, які сидять у своїх національних парламентах і ухвалюють відповідні рішення, спонукають свої уряди. Це є позитивним кроком", - наголосив він.

Північноатлантичний альянс продовжуватиме надавати підтримку Україні та Грузії. Про це на прес-конференції у Варшаві заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Нагадаємо, Парламентська асамблея НАТО в 2020 році вперше відбудеться в Україні.

Новини за темою: Доповідь ПА НАТО: Росія відповідальна за порушення прав людини на окупованих територіях України та Грузії

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів