Сирійські повстанці використовують полонених солдатів як живі щити проти атак армії, - джерело

У соцмережах з'явилися відео з вантажівками, що перевозять клітки, у кожній з яких перебувають до восьми чоловіків та жінок

CNN

Сирійські повстанці використовують полонених солдатів урядових військ та громадян, лояльних до режиму президента Сирії Башара Асада, як живі щити, щоб перешкоджати атакам сирійської армії. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на міжнародну правозахисну організацію Human Rights Watch та сирійську опозицію.

Так, у соціальних мережах з'явилися відеозаписи з вантажівками, що перевозять клітки, у кожній з яких перебувають до восьми чоловіків та жінок. Зазначено, що справжність цих відео поки що не підтверджено.

У сирійській опозиції заявляють, що повстанці спорудили 100 кліток, кожна розрахована на приблизно сім осіб. Опозиційні сили планують зібрати 1000 таких кліток та розставити їх у різних частинах міста Дума, яке останнім часом активно обстрілюється урядовими військами за підтримки російської військової авіації. Так, унаслідок нещодавньої атаки на ринок Думи загинули щонайменше 40 людей, близько 100 отримали поранення.

Новини за темою: У Туреччині стався вибух біля кордону із Сирією

Зазначається, що до тактики живого щита вдаються і солдати армії Асада.

При цьому правозахисники протестують проти таких методів. За їхніми словами, ніщо не може бути виправданням навмисному наражанню на небезпеку людей, яких використовують як живі щити.

Нагадаємо, що сирійські урядові війська за підтримки російської авіації продовжують атакувати місця скупчень нібито повстанців, однак є повідомлення про те, що під обстріли потрапляють мирні міста, а також лікарні, внаслідок чого страждає цивільне населення.

Джерело: CNN

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів