Свідоцтво про смерть російського журналіста Орхана Джемаля, якого вбили в ЦАР, загубилося, - джерело

Через втрату документа виникли проблеми з підготовкою похорону

Орхан Джемаль Twitter The Insider

Підписане консулом Росії в Центральній Африці свідоцтво про смерть російського журналіста Орхана Джемаля загубилося. Про це повідомив російський журналіст, друг вбитого Максим Шевченко на своїй сторінці в Facebook.

"У це неможливо повірити, але родичам сказали, що "втратили" висновок про смерть Орхана Джемаля, підписаний консулом РФ в ЦАР. Тепер ми не можемо копати могилу і повинні чекати, поки вони надішлють диппоштою нове. До МЗС немає претензій. А до кого? Хто ці тварюки?" – написав він.

Висновок про смерть могло загубитися при перевезенні тел іноземною авіакомпанією, припустила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова.

"Думаю, втратив перевізник, так як без цього документа тіло не пропустили б в Париж і з Парижа... Але російське посольство в ЦАР, Слідчий комітет і МЗС на зв'язку для відновлення документа", — написала Захарова в коментарі Шевченка.

Нагадаємо, тіла убитих журналістів були доставлені в Росію в неділю незабаром після півночі. Представник Слідчого комітету повідомила, що будуть проведені судово-медичні експертизи тіл, після чого вони будуть передані родичам.

Як раніше повідомлялося, в Центральноафриканській Республіці загинули журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв.

Росіяни знімали документальний проект про роботу "ПВК Вагнера".

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що у двох із загиблих, за даними посольства Росії в республіці, були прес-карти газети "Известия". Пізніше у виданні повідомили, що жодного його співробітника на території ЦАР не було.

За даними AFP, тіла загиблих знайшли в 23 кілометрах від міста Сибут. Агентство зазначає, що росіяни були вбиті невстановленими озброєними людьми.

Про присутність найманців ПВК "Вагнер" в Центральноафриканській Республіці раніше писали кілька ЗМІ, зокрема, "Нова газета" і радіостанція France Europe1. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...