Суд зобов'язав родичів Жанни Фріске повернути "Русфонду" не витрачені на її лікування гроші

Мова йде про суму в 21,6 млн рублів

Перовський суд Москви зобов'язав родичів Жанни Фріске повернути благодійній організації "Русфонд" 21,6 млн рублів, зібраних телеглядачами Першого каналу на лікування співачки. Про це повідомляє "ТАСС".

"Суд постановив позовні вимоги "Русфонда" задовольнити та стягнути гроші солідарно з батьків Жанни Фріске та її сина, представником якого є Дмитро Шепелєв", - оголосив рішення суддя Сергій Савостьянов.

Нагадаємо, "Русфонд" 20 січня 2016 року направив до Слідчого комітету РФ заяву з проханням порушити кримінальну справу за фактом розкрадання грошових коштів. У Фонді кажуть, що перерахували на рахунок Фріске понад 25 млн рублів, пожертвуваних телеглядачами на її лікування, а умови договору передбачали право фонду вимагати повного звіту про витрачання коштів. У результаті у фонді заявили, що їм було представлено звіт про витрати на 4 120 959 рублів, а на решту суми в 20 890 831 рубль документи про витрачання або збереження пред'явлені не були.

Новини за темою: Життя і творчість Жанни Фріске

Жанна Фріске померла 15 червня після довгої боротьби з раком. Їй було 40 років. Співачку поховали на Ніколо-Архангельському кладовищі в Москві.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...