Суд визнав законним вилучення у голландських журналістів матеріалів щодо катастрофи рейсу МН17

Суддя вирішив стерти частину зображення, а частину - скопіювати

finance.bigmir.net

Голландський суд визнав законним вилучення у голландських журналістів матеріалів щодо катастрофи рейсу МН17 на Донбасі. Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Стефан Бек.

"Суддя вирішив, що конфіскація матеріалу є виправданою. Ми не згодні з цим. Вони хочуть стерти частину зображень і скопіювати частину. Збираємося зробити зустрічну пропозицію слідству", - написав Бек.

Крім того, суд вирішив, що частина зображень може бути використана владою.

Бек пише, що суд вирішив видалити ті зображення, які показують затримання Спеккерса в аеропорту, проте, на його думку, це є доказом їх невинуватості.

Що стосується використання знімків, Спеккерс згоден на це, але якщо у нього буде право дозволяти або заборонити їх залучення до справи. Також він пропонує розмити обличчя членів слідчої групи, яка працює над справою про аварію.

Нагадаємо, 7 січня в аеропорту "Схіпхол" затримали голландського журналіста, який віз уламки збитого в небі над Донбасом Boeing-777 рейсу МН17. Журналіст Мікель Спеккерс віз кілька сумок з металевими деталями, а також один об'єкт, схожий на людські останки. Крім того, у нього вилучили фото- і відеоматеріали.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів