Суд визнав потерпілими від торгівлі людьми двох дружин українських моряків, ув'язнених у Греції, - Денісова

Загалом ув'язнених більше двохсот

Українські моряки, кинуті судновласником у Венесуелі, повернулися додому fleetmon.com.

Суд визнав потерпілими від торгівлі людьми двох дружин українських моряків, ув'язнених у Греції. Про це написала нардеп від "Народного фронту", голова парламентського комітету з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

"Вчора (6 лютого) Херсонським судом визнано потерпілими від торгівлі людьми дві дружини українських моряків, ув'язнених у Греції", - повідомила вона.

Денісова розповіла, що до неї вже звернулися близькі понад 40 українців, які ув'язнені в грецьких тюрмах та утримуються в жахливих умовах. За її словами, судові засідання над українцями за кордоном часто тривають близько 15 хвилин, не завжди є перекладач, при цьому обвинувальний вирок може сягати сотні років.

Новини за темою: У Греції під вартою перебувають близько 200 українських моряків, - офіс омбудсмена

"Весь час триває напружена робота. До співпраці залучені міжнародні та українські громадські правозахисні організації. Я особисто увійшла до міжвідомчих робочих груп при Кабінеті міністрів України. У січні зареєстрований доопрацьований спільно з колегами законопроект №6275 щодо посилення відповідальності посередників з працевлаштування за кордоном", - зазначила депутат.

Як раніше повідомляло Міністерство закордонних справ, 214 українських моряків знаходяться в іноземних в'язницях Греції, Індії, Іспанії, Італії, Лівії, Оману, Франції та Шрі-Ланки.

За інформацією міжнародних організацій BIMCO та ISF, у 2015 році працювати на зарубіжні судна влаштувалося 69 тисяч українців. Таким чином Україна потрапила до топ-6 найбільших постачальників робочої сили світовим судновласникам.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів