Суд повернув акредитацію в Білий дім журналісту, який посварився з Трампом

При цьому слухання у суді по справі ще не закінчені

BBC

Суд тимчасово повернув акредитацію в Білий дім кореспонденту CNN Джиму Акосте, якого виключили з президентського пулу після перепалки з Дональдом Трампом. Про це повідомляє BBC.

"Ми задоволені результатом і чекаємо повної резолютивної частини в найближчі дні. Наша щира подяка тим, хто підтримував не тільки Сі-ен-ен, але і вільну, сильну і незалежну американську пресу", - заявили в CNN.

В самому Білому домі заявили, що поважають рішення суду і тимчасово відновлять кореспондента в президентському пулі. Також Білий дім пообіцяв розробити на майбутнє правила поведінки на прес-конференціях.

Минулого тижня Білий дім позбавив Акоста акредитації за сварку з Трампом. На прес-конференції Трампа в Білому домі 7 листопада після проміжних виборів у США Акоста спробував запитати Трампа про каравані мігрантів та розслідування передбачуваного втручання Росії в американські вибори. Трамп вступив у перепалку з журналістом, а потім зажадав, щоб той сів на місце і віддав мікрофон. Також Трамп назвав Джима "жахливим людиною", а CNN - зовсім "ворогами народу".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів