Суд Лондона проведе засідання у справі "ПриватБанку" проти Коломойського і Боголюбова 27 лютого

Засідання суду заплановано на 10:30 за місцевим часом

Світ 24

Високий суд Лондона (Велика Британія) 27 лютого проведе засідання за позовом "ПриватБанку" проти його колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також пов'язаних з ними компаній, повідомляється в порядку засідань суду.

Засідання призначено на 10:30 за лондонським часом (12:30 за Києвом). Суддею в процесі виступає Джоанна Сміт.

Нагадаємо,19 грудня Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників "ПриватБанку" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова у зв'язку з позовом ПАТ КБ "ПриватБанк" проти своїх колишніх власників. 25 січня суд продовжив арешт всіх активів.

Згідно з інформацією, таке рішення було схвалено на підставі наданих доказів, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд дол. незаконним шляхом. Зазначено, що кошти було переведено на компанії, які їм таємно належали або перебували під їхнім контролем. Тепер "ПриватБанк" має намір повернути цю суму разом з відсотками – всього близько 2,5 млрд дол.

У свою чергу, Ігор Коломойський у відповідь на звинувачення фінансової установи заявляв, що зазначені гроші з банку не виходили і що їх було видано в межах реструктуризації кредитного портфеля компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників.

Сам Ігор Коломойський заявляв, що рішення Високого суду Англії щодо арешту його активів і активів його компаньйона Геннадія Боголюбова є тимчасовим і діятиме лише до моменту закінчення суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів