Суд Берліна визнав незаконним використання особистих даних у Facebook

Згідно з рішенням суду, Facebook не повинен вимагати справжні імена під час реєстрації

Фото з відкритих джерел

Німецький суд ухвалив рішення, згідно з яким вимога соцмережі Facebook вказувати при реєстрації справжні імена користувачів, є порушенням права на конфіденційність, передає The Verge.

Так, земельний суд Берліна вирішив, що соцмережа порушує низку юридичних положень у галузі використання особистих даних.

Згідно з рішенням суду, чинна політика Facebook була "прихованим способом" отримання згоди користувачів на те, щоб поділитися своїми справжніми іменами, які є однією з багатьох частин конфіденційної інформації. Також наголошується, що Facebook не дає користувачам чіткого вибору інших параметрів за замовчуванням.

Новини за темою: Три неочевидні проблеми, які створює нове ранжування у стрічці Facebook

Суд визнав неправомочним, що в мобільному додатку Facebook автоматично активізувалася геолокація, що збирала дані про місце перебування користувачів.

У свою чергу представники Facebook планують оскаржити це рішення. 

"Ми докладаємо всіх зусиль, щоб гарантувати, що наші рекомендації ясні і зрозумілі, а послуги, запропоновані Facebook, повністю відповідають закону", - наводиться заяви представника соцмережі.

Новини за темою: У Facebook заборонили рекламу криптовалюти

У той же час Федеральний союз суспільств захисту прав споживачів, що подавав цей позов проти Facebook, визнає, що не виграв за всіма пунктами і розгляд цієї справи продовжиться.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів