Столтенберг очікує, що члени НАТО погодяться на створення нових командних структур

За його словами, це необхідно, щоб управляти переміщенням сил в Атлантиці і Європі

З відкритих джерел

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг очікує від членів Альянсу погодження щодо створення нових командних структур, які повинні базуватися на території США і Німеччини. Про це він повідомив на прес-конференції в Брюсселі, йдеться на сайт НАТО. 

За його словами, це необхідно, щоб управляти переміщенням сил в Атлантиці і Європі. 

Він підкреслив, що саміт міністрів оборони країн-членів НАТО, який відбудеться 7-8 червня, почнеться з засідання зі зміцнення оборони. Столтенберг очікує, що міністри погодяться збільшити командну структуру на 1200 осіб. 

За розрахунками генсека, командні структури повинні будуть базуватися в американському Норфолку (штат Вірджинія), а також у німецькому Ульмі. 

Крім того, генсек НАТО очікує, що міністри погодяться з ініціативою НАТО "Чотири по тридцять". Вона припускає, що до 2020 року Альянс матиме 30 механізованих батальйонів, 30 повітряних ескадрилій, а також 30 бойових кораблів, які будуть приведені в бойову готовність протягом 30 днів або менше.

"Мова йде не про створення чи розгортання нових сил. Мова йде про підвищення готовності наявних сил. Через кожного союзника", - зазначив Столтенберг. 

Зазначимо, що в Брюсселі 7-8 червня відбудеться саміт міністрів оборони країн-членів НАТО. 

Новини за темою: НАТО не прагне ізолювати Росію, - Столтенберг

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів