Юлія Самойлова
З відкритих джерел

Співачка Юлія Самойлова представить Росію на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017", який пройде в цьому році в Україні, повідомляє "Перший канал".

"Перший канал завершив внутрішній конкурсний відбір виконавців і композицій для участі в музичному конкурсі Євробачення-2017 і визначився з вибором — Росію у Києві представлятиме Юлія Самойлова, чиє виконання пісні про кохання "Flame Is Burning" справило найбільш сильне враження", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Самойлова з дитинства, пересувається на інвалідному візку і має 1-шу групу інвалідності. Дівчина є співачкою, композитором і автором слів до своїх пісень.

Самойлова перемагала і ставала лауреатом різних музичних конкурсів та фестивалів, як у Росії, так і за кордоном. Фіналістка музичного телепроекту "Фактор А" (2-е місце, 2013 рік, канал "Росія 1"). Володарка нагороди "Золота зірка Алли" (премія Алли Пугачової). Була учасницею урочистої церемонії відкриття Зимових Паралімпійських Ігор 2014 в Сочі.

Новини за темою: Євробачення-2017: Всі учасники українського національного відбору та їхні пісні

Раніше в РФ заявили, що не приймали рішення бойкотувати пісенний конкурс "Євробачення-2017", хоча певні побоювання з урахуванням місця його проведення у Москви є.

Новини за темою: На Євробачення-2017 продано вже 11 тис. квитків

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.