Стало відомо, де і коли поховають Джорджа Буша-старшого

Похорони відбудуться в четвер, 6 грудня, на сімейному цвинтарі на території Техаського сільськогосподарського і машинобудівного університету

Reuters

41-го президента США Джорджа Буша-старшого поховають на території президентської бібліотеки, названої в його честь, при Техаському аграрному та машинобудівному університеті в місті Коледж-Стейшен. Про це повідомляється на сайті навчального закладу.

Хоча колишній президент і не відвідував це навчальний заклад, в 1991 році він обрав його в якості місця для своєї президентської бібліотеки. Вона була відкрита у листопаді 1997 року.

У подяку за це для американського президента виділили спеціальну ділянку, де було перепоховано його дочку Робін, яка померла в 1953 році у віці трьох років. У квітні 2017 року там поховали і його дружину Барбара Буш. Тепер до них приєднається і колишній президент США.

Відомо, що труну з тілом Джорджа Буша-старшого у понеділок ввечері доставлять в ротонду Капітолію. До ранку середи люди зможуть віддати йому шану.

У четвер, 6 грудня, тіло колишнього президента США, який 1 серпня 1991 року відвідав Київ, прибуде в Коледж-Стейшн. Там попрощатися  з них можуть усі охочі, а сама церемония поховання буде лише для родини і друзів родини.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів