США запровадили санкції проти голови Центробанку Ірану

США звинувачують керівника Центрального банку Ірану в наданні допомоги терористичній організації "Хезболла"

Валіолла Сеіф iran.ru

Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти голови Центрального банку Ірану Валіолаха Сеіфа, якого звинувачують в підтримці тероризму. Про це повідомили в прес-службі міністерства фінансів США.

Наголошується, що Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США 15 травня запровадило вторинні санкції проти Сеіфа і ще одного керівника Центробанку Ірану, Алі Тарзалі. Згідно введеним обмеженням, кожного, хто буде вести бізнес з цими особами, буде виключено з американської фінансової системи.

У США заявляють, що ці дві людини допомагали спрямувати мільйони доларів від імені іранського Корпусу вартових ісламської революції (елітний підрозділ збройних сил Ірану) на підтримку угруповання "Хезболла" в Лівані.

Нагадаємо, 10 травня США розширили пакет санкцій проти Ірану. У санкційний список потрапили шість представників Корпусу вартових Ісламської революції, а також три пов'язані з Корпусом компанії.

Раніше президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США з ядерної угоди з Іраном. Євросоюз повідомив, що планує продовжувати угоду, незважаючи на те, що США відмовилися від подальшої участі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів