США ввели нові санкції проти РФ через отруєння Скрипалів

Санкції набудуть чинності 22 серпня

США ввели нові санкції проти Російської Федерації через отруєння розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Про це йдеться в повідомленні Держдепартаменту

"Після використання нервово-паралітичної речовини "Новачок" у спробі вбити громадянина Великої Британії Сергія Скрипаля та його дочки Юлію Скрипаль, Сполучені Штати 6 серпня 2018 року згідно з законом про знищення хімічної і біологічної зброї та боротьбу з військовими діями за 1991 рік, заявляють, що уряд Російської Федерації використовував хімічну або біологічну зброю в порушення міжнародного права або використовувало смертоносну хімічну або біологічну зброю проти власних громадян", - йдеться у повідомленні. 

Санкції набудуть чинності 22 серпня 2018 року. 

Як повідомлялося, екс-офіцер ГРУ РФ Сергій Скрипаль та його дочка Юлія були отруєні в британському місті Солсбері 4 березня. Пізніше прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що відповідальність лежить на Росії, а слідство підтвердило застосування в Солсбері нервово-паралітичного газу "Новачок", який виробляють в Росії.

Велика Британія вислала 23 російських дипломатів, її підтримали США, Канада, Україна та багато європейських країн, які також оголосили про висилку росіян.

Росія в свою чергу спростовує звинувачення. Зокрема, в російському МЗС заявили, що при отруєнні Сергія та Юлії Скрипалів використовувалася хімічна речовина BZ, яка знаходилась на озброєнні США та Великої Британії. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...