США запровадили нові санкції проти КНДР через убивство брата Кім Чен Ина за допомогою хімічної зброї

Нові санкції додадуть до вже наявних

Кім Чон Нам The Telegraph

США ввели санкції проти КНДР через застосування хімічної зброї при вбивстві Кім Чен Нама, брата лідера КНДР Кім Чен Ина. Про це повідомляє Держдепартамент США.

"22 лютого США прийшли до висновку відповідно до Закону про ліквідацію хімічних речовин і боротьбу з біологічною зброєю від 1991 року, що уряд Північної Кореї використав бойову хімічну отруйну речовина VX для вбивства Кім Чен Нама в аеропорту Куала-Лумпура", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: КНДР погодилася ввести мораторій на випробування ядерної зброї і провести переговори зі США

Нові санкції будуть додані до вже існуючих.

"США рішуче засуджують застосування хімічної зброї для скоєння вбивства. Ми не можемо дозволити собі терпіти північнокорейську програму зброї масового знищення будь-якого виду", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Експерти ООН встановили причетність КНДР до використання хімічної зброї в Сирії

Кім Чен Нам — старший син Кім Чен Іра і зведений брат чинного глави КНДР Кім Чен Ина. Кім Чен Нам не жив в Північній Кореї з тих пір, як впав у немилість у Кім Чен Іра, після чого був відсторонений від спадкування вищої державної посади.

Він був убитий 14 лютого 2017 року в Малайзії за допомогою отрути. Кім Чен Наму спробували надати допомогу в аеропорту, після чого відправили в лікарню, але по дорозі він помер.

2 жовтня минулого року розпочався судовий процес за обвинуваченням двох жінок у вбивстві Кім Чен Нама. Вони відмовилися визнати себе винними.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів