США розкритикували Німеччину за співпрацю з РФ у будівництві "Північного потоку-2"

Проект також критикують у Єврокомісії

www.mk.ru

Американський посол у ФРН Річард Гренелл виступив з критикою проекту "Північний потік-2" і заявив, що США дуже стурбовані ним. Про це він заявив в інтерв'ю німецькому медіаконцерну Funke Mediengruppe, передає Deutche Welle.

Гренелл зазначив, що США тісно працюють з європейцями, які поділяють ці побоювання. Він назвав дуже проблематичною нинішню стратегію по газопроводу, а також попередив Німеччину і Європу щодо російського впливу через цей проект.

Єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер також розкритикувала "Північний потік-2" в інтерв'ю Funke Mediengruppe. За її словами, проект не відповідає європейським інтересам.

Новини за темою: У Фінляндії оскаржили в суді дозвіл на будівництво "Північного потоку – 2"

"Наша спільна стратегія передбачає отримання енергії з різних джерел, щоб не так сильно залежати від Росії", - зазначила Вестагер.

Як повідомлялося, у Німеччині почали будівництво газопроводу "Північний потік – 2". Поки не всі країни дали згоду на будівництво, Україна і Польща протестують проти "Північного потоку – 2", побоюючись подальшого посилення позицій Росії як газового монополіста в Європі. 

Передбачається, що газопровод буде прокладено через Балтійське море і з'єднає Росію і Німеччину, минаючи Україну, Польщу та країни Балтії. 

Будівництво газопроводу "Північний потік – 2" не передбачає припинення транзиту російського газу через Україну, але його збереження можливе лише за умови конкурентоспроможних тарифів і скасування Києвом позовів щодо "Газпрому".

Новини за темою: Німецькі екологи звернулися до суду за забороною на будівництво "Північного потоку - 2"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів