США припинили безмитне ввезення 155 видів товарів з України

Товари не можна ввозити з України до США з 26 квітня

Открытый источник

Дію Генералізованої системи преференцій, яка дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3500 видів товарів з України, з 26 квітня було призупинено для 155 видів українських товарів. Про це повідомляється на сайті Мінекономрозвитку України.

"Під дію обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування, деякі електроприлади", – зазначило українське відомство.

Офіс торговельного представника США ввів у дію ці обмеження з 26 квітня цього року – через 120 днів після публікації відповідної прокламації президента США від 22 грудня 2017 року.

Новини за темою: Українські виробники повністю закрили 6 основних та 4 додаткові квоти на безмитний експорт в ЄС

"Мінекономрозвитку перебуває у постійному діалозі з урядом США і працює над вирішенням проблеми. Водночас зняття обмежень значною мірою залежить від ухвалення Верховною Радою проекту закону №7466, відомого як законопроект "Про організацію колективного управління", – підкреслює українське відомство.

Воно нагадує, що розроблений ним законопроект, спрямований на встановлення в Україні ефективної та прозорої системи колективного управління майновими правами у сфері авторського права і суміжних прав, було ухвалено в першому читанні 1 березня, а 19 квітня народні депутати розпочали його розгляд у другому читанні.

Як повідомлялося, раніше у Білому домі заявили, що Україна здійснює недостатній захист прав інтелектуальної власності.

Нагадаємо, з липня 2015 року компанії з України отримали можливість експортувати до США близько 5 тис. найменувань продукції без сплати мит. Це відбувалося в межах спеціальної урядової програми ГСП.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів