США планують створити космічні війська до 2020 року

Раніше Дональд Трамп підписав розпорядження про створення Космічних військ США

Космічна геліоенергетика Фото з відкритих джерел

Віце-президент США Майк Пенс оголосив про плани створення космічних військ США до 2020 року. Відео виступу Пенса опубліковано на його сторінці в Twitter.

Пенс заявив, що новий рід військ необхідний для забезпечення американського панування в космосі в умовах посилення конкуренції та загроз з боку Китаю та Росії.

"Космос, який колись був миролюбним і безконкурентним, зараз багатолюдний і змагальний", - зазначив Пенс.

При цьому "Голос Америки" повідомляє, що деякі представники військового відомства зустріли план створення окремого підрозділу збройних сил вкрай негативно, наполягаючи, що це спричинить за собою зайві бюрократичні складності.

Раніше президент США Дональд Трамп на засіданні Національного космічного ради підписав розпорядження про створення у Збройних силах США окремого виду військ – Космічних сил.

За його словами, для Сполучених Штатів важливо не просто зберігати присутність в космосі, а домінувати там. Президент зазначив, що майбутнє США за межами Землі - це питання не тільки національної ідентичності, але і нацбезпеки.

Раніше Трамп говорив, що спочатку сприйняв ідею створити космічні війська як жарт, але потім прийшов до висновку, що ідея чудова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів