США наклали санкції на російський банк через зв'язки з КНДР

Мінфін США додав до списку також представників північнокорейського Банку іноземної торгівлі Ан Янг Су та Рі Йонг Вона, які проживають у Москві

CNBC

Міністерство фінансів Сполучених Штатів внесло до санкційного переліку російський банк "Агросоюз", зареєстрований у Москві. Про це повідомляє підрозділ американського відомства OFAC, який займається санкціями. 

Банк "Агросоюз" свідомо сприяв значній транзакції на користь Ан Янг Су, головного представника північнокорейського Банку Іноземної Торгівлі. Ан Янг Су проживає в Москві. І Банк іноземної торгівлі, і його представник перебувають під санкціями США та Ради безпеки ООН, йдеться у повідомленні.

Також Мінфін США додав до списку іншого представника Банку іноземної торгівлі Рі Йонг Вона, який також проживає у Москві. Як передає Радіо Свобода, відповідно до резолюції Ради безпеки ООН від 2016 року, країни-члени ООН повинні висилати зі своєї території осіб, що входять до санкційних списків проти Північної Кореї.

Новини за темою: У Сенаті США представили законопроект з новими санкціями проти Росії

"Отже, Ан Янг Су та Рі Йонг Вонг повинні бути вислані з Росії. Тим не менш, у 2018 році банк "Агросоюз" продовжує надавати послуги Ан Янг Су, порушуючи тим самим зобов’язання Росії перед ООН. "Агросоюз" також свідомо відкрив численні банківські рахунки для щонайменше трьох компаній, пов’язаних із Банком зовнішньої торгівлі. Рі Йонг Вон також мав у російському банку рахунки на своє ім’я принаймні у 2016 році", – зазначено в заяві.

Внесення "Агросоюзу" до санкційного списку США блокує всю власність банку, яка розташована в Сполучених Штатах або перебуває під контролем громадян США.

Новини за темою: WSJ: З початку року РФ дала дозвіл на роботу майже тисячі північнокорейським робітникам

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів