США можуть ввести санкції проти Міжнародного кримінального суду, - Болтон

Це пов'язано з наміром суду розслідувати можливі військові злочини американців в Афганістані

Джон Болтон AFP

Радник Білого дому з національної безпеки Джон Болтон назвав Міжнародний кримінальний суд в Гаазі небезпечним і безвідповідальним. Про це повідомляє The New York Times.

"Теоретично МКС приваблює винуватців найбільш кричущих звірств до відповідальності за злочини, виносить справедливе рішення щодо жертв і стримує майбутні зловживання. На практиці, однак, суд є неефективним і безвідповідальним", - заявив Болтон.

Новини за темою: Матіос: Україна передала до Міжнародного суду списки всіх іноземців, які воювали на Донбасі на боці РФ

Він сказав, що Вашингтон відкидає будь-яке рішення суду про кримінальне переслідування американських військовослужбовців і співробітників розвідслужб за можливі злочини проти затриманих в Афганістані.

За словами Болтона, розслідування військових злочинів в Афганістані є "абсолютно необґрунтованим і незаконним".

Новини за темою: ООН закликає передати справу про геноцид мусульман рохінджа в М'янмі до Міжнародного кримінального суду

"Ми будемо забороняти їх суддям і прокурорам в'їхати в Сполучені Штати. Ми будемо вводити санкції проти їх коштів в американській фінансовій системі, і ми будемо переслідувати їх до кримінальної системі США", - заявив радник.

Болтон додав,що США будуть робити те ж саме для будь-якої компанії або держави, які допомагають суду розслідування проти американців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів