США додали до санкційних списків ще трьох громадян Росії і п'ять пов'язаних з РФ компаній

Санкції запроваджені за причетність до зловмисної кіберактивності і за співпрацю з російськими спецслужбами у цій сфері

Фото з відкритих джерел

Влада США додала в санкційні списки ще трьох громадян Росії і п'ять компаній, що мають відношення до Російської Федерації. Про це йдеться в документі Мінфіну США, оприлюдненому сьогодні на сайті відомства.

Згідно з повідомленням, заходи було вжито в рамках "американського закону про санкції CAATSA" (Countering america's Adversaries Through Sanctions Act - "Про протидію супротивникам Америки шляхом санкцій").

Зокрема під санкції потрапили громадяни РФ - Олег Чириков, Володимир Каганський і Олександр Трибун, а також російські організації - Digital Security і Divetechnoservices з Санкт-Петербурга, а також науково-дослідний інститут "Квант".

Також санкції були введені проти компанії Embedi в Ізраїлі, а також компанії Erpscan, офіси яких розташовані в Амстердамі, Празі і Тель-Авіві. Згідно з документом, Embedi і Erpscan пов'язані з Digital Security.

У Мінфіні США вважають, що Digital Security, Divetechnoservices і "Квант" пов'язані з російськими спецслужбами.

У цілому ж санкції введено за причетність до зловмисної кіберактивності і за співпрацю з російською Федеральною службою безпеки у цій сфері.

Раніше Держдепартамент США вирішив ввести санкції проти 28 оборонних структур РФ, Китаю та інших країн за порушення американського законодавства щодо нерозповсюдження зброї масового знищення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів