США допомагатимуть Україні диверсифікувати джерела постачання ядерного палива, - Перрі

Міністр енергетики США додав, що енергоресурси не можна застосовувати як знаряддя для примусу

Рік Перрі Reuters

США будуть допомагати Україні диверсифікувати джерела поставок ядерного палива. Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ми також будемо допомагати Україні диверсифікувати джерела поставок ядерного палива, а також у наданні послуг з відпрацьованим ядерним паливом. Ми готові підтримувати співпрацю України з компанією Westinghouse, яка весь час зростає, щодо поставок свіжого ядерного палива, а також співпрацю з Holtec щодо створення і побудови українського сховища відпрацьованих ядерних відходів. Ми будемо надавати технічну допомогу українським розробкам у галузі безпеки ядерних станцій таким чином, щоб вони забезпечили належний рівень безпеки на ядерних станціях в Україні", - заявив Перрі.

Новини за темою: Газ тільки для своїх: Чому в Україні не зростає видобуток блакитного палива

Також міністр енергетики США додав, що енергоресурси не можна застосовувати як знаряддя для примусу, тому США будуть підтримувати національну й енергетичну безпеку України.

"Для країн, які хочуть використовувати енергоресурси для своїх власних політичних цілей я хочу нагадати, що Америка сьогодні є першою у світі за виробництвом як нафти, так і газу в усьому світі, у нас найбільший арсенал цих ресурсів, і ми будемо використовувати його як інструмент визволення, а не підкорення", - заявив Перрі.

Новини за темою: Як подорожчання пального впливає на вартість продуктів

Відзначимо, що раніше Перрі заявив, що США підтримуватимуть Україну у протидії газопроводу "Північний потік - 2".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів