Справа Манафорта: Бухгалтер зізналася, що підробляла фінансові документи, щоб скоротити податки

Вона надала свідчення в обмін на угоду про імунітет

NBC News

Бухгалтер Пола Манафорта під час засідання суду зізналася, що допомагала фальсифікувати фінансові запити і підписувала документи заднім числом для зменшення податків. Про це повідомляє Reuters.

Синтія Лапорта, яка займалася оформленням податкових декларацій Манафорта з 2014 року, погодилася надати свідчення в обмін на угоду про імунітет. Таким чином вона уникне судового переслідування в рамках справи про банківському та податковому шахрайстві Пола Манафорта.

Лапорта заявила, що погодилася надавати допомогу Манафорту і його діловому партнеру Ріку Гейтсу через те, що боялася втратити свого кращого клієнта і створити проблеми для своєї фірми.

Нагадаємо, що в США Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Зокрема, він працював в Україні на президентських виборах в 2010 році і на парламентських виборах в 2012 році, а також консультував українських політиків на місцевих виборах і лобіював інтереси екс-президента України Віктора Януковича. У суді повідомляли, що Манафорту загрожує 305 років в'язниці.

За підсумками першого засідання суду Манафорт залишиться під арештом до кінця слухань.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів