Спецпрокурор США Мюллер допитав двох російських олігархів, - ЗМІ

Слідчі запитували, чи здійснювали росіяни незаконні пожертвування прямо або побічно в президентську кампанію Дональда Трампа і його інавгурацію

Роберт Мюллер З відкритих джерел

Команда спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує втручання Росії в американські президентські вибори 2016 року, допитала двох російських бізнесменів, які прилітали в США. Про це повідомляє CNN.

"Одного з російських олігархів допитали після того, як його приватний літак приземлився в районі Нью-Йорка. У нього догледіли електронні пристрої. Другий бізнесмен був затриманий під час своєї недавньої поїздки в США, але невідомо, чи обшукали його", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Компанія Cambridge Analytica заперечує, що отримала дані 87 млн користувачів Facebook

Також команда Мюллера надіслала неофіційний документ і запит на інтерв'ю третьому російському олігарху, який останнім часом не відвідував США.

Слідчі запитували, чи здійснювали росіяни незаконні пожертвування прямо або побічно в президентську кампанію Дональда Трампа і його інавгурацію.

Новини за темою: США планують наступного тижня оголосити нові санкції проти російських олігархів, - ЗМІ

Підкреслюється, що, згідно із законом про фінансування виборчої кампанії, іноземним громадянам заборонено здійснювати пожертвування на політичні кампанії США.

За словами джерел, частина розслідування спрямована на те, щоб з'ясувати, чи вкладали росіяни гроші в компанії або дослідницькі центри, які здійснювали пожертви для передвиборного штабу Трампа. Ще одна версія розслідування Мюллера - перевірка можливого використання Росією підставних спонсорів як інструменту для фінансування кампанії Трампа.

Новини за темою: У США заарештували першого підозрюваного у справі про зв'язки Трампа з РФ

Також два місяці тому у рамках розслідування справи про втручання Росії у вибори президента США були пред'явлені звинувачення 13 російським громадянам, серед яких "фабрика тролів" ("Агентство інтернет-досліджень") і бізнесмен Євген Пригожин, якого вважають людиною, близькою до президента Росії Володимира Путіна.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів