Союзники партії Меркель втратили абсолютну більшість у парламенті Баварії, - екзит-пол

Це найгірші з 1950 року результати партії

dw.com

За даними екзит-полів, на виборах до парламенту Баварії консервативна партія Християнсько-соціальний союз (ХСС), що входить в правлячу на федеральному рівні коаліцію, втрачає абсолютну більшість у мюнхенському ландтазі. Про це повідомляє DW.

"Згідно з прогнозами партія під керівництвом міністра внутрішніх справ ФРН Хорста Зеехофера набирає близько 37,7 % голосів і повинна буде шукати партнера для формування урядової коаліції", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Порошенко і Меркель обговорили майбутній візит німецького канцлера до України

Друге місце з 17,8 % голосів, за попередніми даними, займає "Союз-90"/"зелені", зміщуючи з цієї позиції Соціал-демократичну партію Німеччини. Третьою силою в ландтазі стали "Вільні виборці" з 11,5 % (плюс 2,5). За ними слід правопопулистская "Альтернатива для Німеччини" (близько 10,5 %), яка вперше проходить у баварський парламент.

Поки що невідомо, з якої з політичних сил будуть вести переговори про коаліцію представники Християнсько-соціального союзу. 

"Поразка консерваторів на цих виборах в кінцевому підсумку може призвести до відставки Ангели Меркель (Angela Merkel) з посади канцлера ФРН", - йдеться в повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів