Словаччина стурбована відкриттям бази проросійських "Нічних вовків" на території країни

Широко відомі факти прямого фінансування "Нічних вовків" з боку Кремля, спецслужб і злочинних кіл Росії

BBC News

Міністерство закордонних справ Словаччини заявило, що їх турбує той факт, що російська організація мотоциклістів "Нічні вовки" тепер має базу в Словаччині. Про це повідомляє BBC.

"Ми вважаємо, що вони створюють шкідливий вплив і поширюють суперечливі думки з метою переписати історію", - заявив представник прес-служби МЗС Словаччини Петро Суско.

Він уточнив, що має на увазі під суперечливими висловлюваннями "вовків": "Крим був і буде російським", "Сталін був великим героєм", "НАТО - злочинна організація" та багато інших.

Новини за темою: Путінські "Нічні вовки" намагаються влаштуватися у Словаччині

Президент Словаччини Андрій Кіска назвав "Нічних вовків" інструментом режиму, який "скоїв окупацію сусідньої країни", маючи на увазі військове втручання Росії в Україну. Він також назвав базу байкерів "серйозною загрозою безпеки" для Словаччини.

Байкери знаходяться під санкціями США і Канади за надання військової допомоги бойовикам в Україні. Уряд США звинувачує "вовків" у прямій участі в українському конфлікті.

Широко відомі факти прямого фінансування "Нічних вовків" з боку Кремля, спецслужб і злочинних кіл Росії. Президент Росії Володимир Путін багато разів був помічений поруч з лідером організації, відомого як "хірург". У 2013 році нагородив його медаллю. Також Путін брав участь з "Нічними вовками" в байкерському фестивалі в Новоросійську.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів