Скрипалів міг врятувати дощ, який розбавив концентрацію "Новичка", - ЗМІ

Джерело в органах безпеки розповіло, що зловмисники розпорошили нервово-паралітичну речовину "Новачок" на ручку вхідних дверей, щоб заразити Скрипаля дотиком. Але за кілька хвилин до того, як він прийшов додому з донькою Юлією, раптова злива розбавила його концентрацію

BBC News

Правоохоронці Великобританії вважають, що екс-агента ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію врятував дощ, який розбавив речовини "Новачок". Про це з посиланням на високопоставлене джерело в британському органі безпеки повідомило видання The Sun.

"Нам дійсно дуже пощастило. Якби не дощ, Скрипаль, звичайно, помер би, і, напевно, Юлія теж", — прокоментувало джерело.

Він розповів, що зловмисники розпорошили нервово-паралітична речовина "Новачок" на ручку вхідних дверей, щоб заразити Скрипаля дотиком. Але за кілька хвилин до того, як він прибув додому з донькою Юлією, 4 березня, раптова злива розбавила концентрацію отрути.

Він додав, що "Новачок" чутливий до вологи і знижує свою потужність при контакті з водою або при тривалому вивітрюванню.

Як повідомлялося, екс-офіцер ГРУ РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні в британському місті Солсбері 4 березня. Пізніше прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що відповідальність лежить на Росії, а слідство підтвердило застосування в Солсбері нервово-паралітичного газу "Новичок", який виробляють у Росії.

Велика Британія вислала 23 російських дипломатів, її підтримали США, Канада, Україна та багато європейських країн, які також оголосили про вислання росіян.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів