Сінгапур призупинив торговельні відносини з КНДР

Сінгапур є сьомим за величиною торговим партнером Північної Кореї

Японія вводить нові санкції проти КНДР EPA

Сінгапур призупинив торговельні відносини з КНДР на фоні накладення санкції на Пхеньян з боку ООН та США. Про це повідомляє митна служба держави, передає Reuters.

"Сінгапур забороняє всі комерційні операції з Корейською Народно-Демократичною Республікою", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що порушення заборони на торгівлю каратиметься відповідно до сінгапурського законодавства: штрафом в 147 тисяч доларів або позбавленням волі на строк до трьох років. Крім цього, є можливість одночасного застосування покарань.

Рішення Сінгапуру про застосування санкцій проти КНДР було прийняте через два місяці після відповідних санкцій світової спільноти.

Сінгапур є сьомим за величиною торговим партнером КНДР, п'ятий за значимістю партнер – Філіппіни – призупинив комерційні операції з Пхеньяном ще у вересні 2017 року.

Загострення відносин міжнародного співтовариства та КНДР сталося через ядерну і ракетну програми Північної Кореї, які країна, попри тиск світової спільноти, продовжує розвивати. У зв'язку з цим Рада Безпеки ООН одноголосно запровадила нові санкції щодо КНДР, які значно обмежать експортні та імпортні можливості Пхеньяну. 

Нагадаємо, 6 листопада Південна Корея розширила санкції проти КНДР, включивши до списку ще 18 північнокорейських громадян. Фінансові обмеження стосуватимуться чиновників, пов'язаних із банками Північної Кореї і програмою ядерної зброї.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів