Шушкевич заявив, що Порошенко відкинув ідею введення білоруських миротворців

Порошенко вважає Білорусію союзником країни-агресора, заявив Шушкевич

Перший спікер Верховної ради Білорусії Станіслав Шушкевич сайт "Гордон"

Президент Петро Порошенко відкинув ідею введення миротворців з Білорусії на Донбас. Про це заявив колишній голова Верховної Ради Білорусі Станіслав Шушкевич, передає "Білоруський партизан".

За його словами, глава України вважає Білорусію "союзником агресора". "І Порошенко після цього сказав, і я це сказав - що не може бути миротворців з тієї країни, яка є союзником агресора. Білорусія, через ОДКБ і через угоду про так званий Союзній державі, фактично має єдине військове формування з Росією, тому миротворців з Білорусії не може бути. Країна-агресор не може направляти миротворців в Україну", - переказав Шушкевич розмова з Порошенком.

Свій план по введенню миротворчої місії на Донбас запропонували також США. Відомо, що він складається майже з 30 пунктів, одним з яких є розширення зони присутності місії і збільшення її чисельності. Крім того, ЗМІ, посилаючись на джерела в Білому домі, повідомляли, що США мають намір запропонувати розмістити на сході України 20 тис. миротворців. Цей план обговорювався під час зустрічі у Белграді помічника президента РФ владислава Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером, і як відомо, по більшості пунктів Москва його не підтримує.

Пізніше міністр оборони України під час зустрічі у Ванкувері з міністром оборони Канади заявив, що Україна виключає можливість участі Росії в миротворчій місії ООН на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів