Сенцов подякував російським кінематографістам за підтримку

Засуджений в Росії за тероризм український режисер Олег Сенцов написав лист російським кінематографістам, в якому назвав їх місією руйнування "потворної імперії"

Український режисер Олег Сенцов З відкритих джерел

Засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов написав лист-звернення до представників російського кінематографа, які відкрито виступили на його підтримку. Лист на своїй сторінці у Facebook оприлюднив російський продюсер Євген Гиндилис.

"Тим, хто надів футболки і не тільки! Друзі-кіношники! Спасибі всім вам за те що ви робите. За те що не мовчіть. Не боятися – це виявляється так нескладно, правда? Важко зробити лише перший крок. Хтось його зробив відразу, а хтось лише нещодавно, але я всім і вдячний кожному з вас за сміливість. Я розумію, що ви ризикуєте відкрито підтримуючи мене зараз, живучи в цій країні. Я не пишу і не називаю імен і прізвищ не тому що їх не знаю або не ціную, а просто боюся когось забути або особливо виділити. Я вдячний вам всім", – написав Сенцов. 

Новини за темою: Український омбудсмен вимагає термінової зустрічі з Балухом

Нагадаємо, сьогодні уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулася до глави Федеральної служби виконання покарань РФ Геннадій Корнієнко з проханням якомога швидше надати допуск до політв'язню Олегу Сенцову.

15 червня український омбудсмен вже приїжджала в колонію, де утримують Олега Сенцова, але до українського політв'язню її не пустили. 

Також нагадаємо, що український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений у РФ до 20 років колонії, оголосив безстрокове голодування 14 травня. Основна його вимога - звільнити усіх українців-політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

20 червня Європейський суд з прав людини звернувся до російської влади з проханням надати детальну інформацію про стан здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова, а також порекомендував йому припинити голодування. Пізніше Сенцов відмовився від пропозиції ЄСПЛ припинити голодування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...