Сенатор США попросив Мін'юст надати йому документи про продаж маєтку Трампа російському олігарху Риболовлєву

У запиті зазначено, що в 2008 році Трамп продав олігарху нерухомість за 95 млн доларів

Комсомольская правда

Американський сенатор Рон Уайден звернувся в міністерство фінансів США з проханням надати йому документи про продаж нерухомості Дональда Трампа російському бізнесменові Дмитру Риболовлєву в 2008 році. Про це повідомляє CNN.

"Вкрай важливо, щоб Конгрес простежив за цими грошима і провів ретельне розслідування будь-яких можливих випадків відмивання коштів або інших незаконних фінансових операцій між президентом, його партнерами й Росією", - заявив Уайден.

Новини за темою: Трамп робить все так, як хотілося б Путіну, - Байден

У листі сенатора зазначено, що Трамп в 2004 році придбав маєток у Палм-Біч у Флориді за 4,1 млн доларів, а в 2008 році продав нерухомість за 95 млн доларів компанії, що належить Риболовлєву.

Трамп визнав продаж нерухомості, але стверджує, що ніколи не зустрічався з Риболовлєвим, і знає про нього лише як про "заможного хлопця з Росії". Крім угоди з нерухомістю, Риболовлєв і Трамп зустрічалися в кінці президентської кампанії 2016 року.

Новини за темою: Демократи Конгресу США готові вилучити секретну інформацію з меморандуму про розслідування втручання Росії у американські вибори 2016 року

Уайден має право попросити ці документи, і деякі з його колишніх зусиль з отримання записів Мін'юсту, пов'язаних з Трампом, завершилися успішно.

Дмитро Риболовлєв - один з фігурантів "кремлівської доповіді", основний власник футбольного клубу "Монако". Входить у двадцятку найбагатших людей Росії за версією журналу Forbes.

Позавчора Трамп не дозволив опублікувати меморандум демократів, що стосується розслідування можливого втручання Москви в американські вибори 2016 року. У ньому спростовується республіканський меморандум, в якому ФБР і Мін'юст звинувачують в упередженості в розслідуванні зв'язків Трампа з Росією.

30 січня міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану "кремлівську доповідь", в якій містяться імена наближених до Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів. Усього в список потрапили 210 імен — 114 чиновників і 96 бізнесменів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів