Саудівський прокурор вимагає смертної кари для обвинувачених у вбивстві журналіста Хашоггі

Оглядача The Washington Post спочатку задушили, а потім розчленували

Al Jazeera

Державний прокурор Саудівської Аравії зажадав смертної кари для п'ятьох обвинувачених у вбивстві журналіста Джамаля Хашоггі. Про це повідомляє агентство Reuters.

Нагадаємо, оглядач американської газети Washington Post Джамаль Хашоггі, який проживав у США, зник 2 жовтня після того, як увійшов до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі. Журналіст, який написав чимало критичних статей про спадкового принца Саудівської Аравії Мухаммеда ібн Сальмана, хотів оформити документи, необхідні для укладення шлюбу. Наречена 59-річного Хашоггі живе в Туреччині.

Мас-медіа з посиланням на дані турецької розвідки стверджують, що журналіста під час допиту вбили співробітники саудівських спецслужб. Офіційний Ер-Ріяд до останнього заявляв, що Хашоггі безперешкодно залишив консульство, проте пізніше влада королівства була змушена розпочати розслідування. Врешті-решт, Саудівська Аравія визнала, що журналіста вбили під час бійки в консульстві.

Туреччина запросила в Саудівської Аравії видати 18 підозрюваних у вбивстві журналіста Хашоггі. Запит пояснили тим, що Джамаль Хашоггі був убитий у Туреччині громадянами Саудівської Аравії, які вирушили до Туреччини з цією конкретною метою. Саудівська Аравія відмовилася видати підозрюваних.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів