Саркозі заявив про своє повернення в політику після поразки на виборах у 2012 році

Саркозі заявив, що після поразки на виборах він відсторонився від політики, взяв час, щоб переглянути та оцінити все те, що було зроблено в період його перебування у владі

Фото з відкритих джерел

У Франції 23-й президент країни Ніколя Саркозі, який зазнав поразки на виборах глави держави у 2012 р. і який заявив про відхід із політики, оголосив про своє повернення. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Після ретельних роздумів я прийняв рішення запропонувати французам новий політичний виклик... Я є кандидатом на посаду глави моєї політичної сім'ї (партії "Союз за народний рух", UMP)", - написав він.

Він також написав, що після поразки на виборах відсторонився від політики, взяв час, щоб переглянути, оцінити все те, що було зроблено в період його перебування у владі.

За словами Саркозі, він відчув, що останнім часом серед французів переважає бажання нікому не вірити, тому він має намір запустити реформу, перебудову створеної ним раніше партії "Союз за народний рух".

"Я пропоную вивернути його навиворіт, щоб створити протягом трьох місяців умови для широкого об'єднання, яке буде охоплювати всіх французів, без заангажованості", - додав він.

Новини за темою: Саркозі назвав звинувачення на свою адресу тиском і пообіцяв повернутися в політику

Зазначимо, що Саркозі заявив про своє повернення в політику ще в липні. Тоді його було затримано поліцією і звинувачено у корупційних діяннях. Також він заявив, що відкидає всі звинувачення, і висловив думку, що на нього чиниться тиск з політичних мотивів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів