Санкції США проти РФ через отруєння Скрипалів набули чинності

Другу частину санкцій буде запроваджено, якщо в 90-денний строк Росія не погодиться припинити використання хімічної зброї та не допустить спостерігачів ООН для проведення інспекцій

Фото з відкритих джерел

У понеділок, 27 серпня, починають діяти санкції США проти Росії, пов'язані зі "справою Скрипалів". Відповідний документ оприлюднено на сайті Держдепартаменту США.

Пакет санкцій буде включати заборону на надання зовнішньої допомоги Росії, на продаж зброї та фінансування таких угод, відмову від кредитування з боку держструктур США і заборону на експорт товарів і технологій подвійного призначення.

Новини за темою: Санкції проти РФ через отруєння Скрипалів можуть набути чинності 27 серпня, - ЗМІ

Санкції передбачають припинення фінансування операцій з продажу зброї Росії.

Також у межах нового санкційного пакету США припиняють кредитування та надання фінансової допомоги з боку держструктур США: відмова від видачі Росії будь-яких кредитів, кредитних гарантій і надання фінансової допомоги з боку будь-якого департаменту, державного агентства або інших відомств США, включаючи Експортно-імпортний банк США.

Новини за темою: Велика Британія закликала США і ЄС координувати санкції проти Росії

Санкції передбачають припинення продажу до Росії будь-яких товарів оборонного призначення, оборонних послуг, проектних та будівельних послуг, а також ліцензій на експорт до Росії будь-яких товарів зі Списку озброєнь США.

Держдепартамент США визначив необхідним в інтересах національної безпеки Сполучених Штатів скасувати застосування цих санкцій щодо видачі ліцензій на підтримку урядової співпраці щодо космосу і комерційних космічних запусків, надаючи такі ліцензії в кожному конкретному випадку та відповідно до політики експортного ліцензування для Росії до набуття чинності цих санкцій.

Новини за темою: Міністерство фінансів США запровадило санкції проти низки російських фізосіб і компаній через співпрацю з КНДР

Крім того, санкції буде накладено на експорт до Росії товарів і технологій, які є "чутливими" з точки зору національної безпеки і визначені в контрольному списку.

Другу частину санкцій буде запроваджено, якщо в 90-денний строк Росія не погодиться припинити використання хімічної зброї та не допустить спостерігачів ООН для проведення інспекцій.

Нагадаємо, Велика Британія закликала США та ЄС координувати санкції проти Росії. 8 серпня США запровадили нові санкції проти Російської Федерації через отруєння розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Тоді в Держдепі повідомляли, що санкції набудуть чинності 22 серпня 2018 року. 

Новини за темою: Трамп: Санкції будуть зняті з Росії, якщо вона зробить кроки в Україні

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів