Санкції США не вплинуть на будівництво "Північного потоку – 2", - Die Welt

Санкції, навпаки, можуть сприяти реалізації проекту

Спутник

Президент США Дональд Трамп не зможе вплинути на хід реалізації проекту "Північний потік – 2", навіть після запровадження санкцій щодо всіх європейських партнерів "Газпрому". Про це пише німецька газета Die Welt.

"Проект гарантовано отримає фінансування. Це важливо для "Газпрому", і ліквідність Росії у євро наразі є високою… Економічні санкції проти Росії можуть привести до того, що з'явиться ще більше варіантів для фінансування "Північного потоку – 2", - сказав виданню фінансовий директор проекту Пол Коркоран.

Новини за темою: "Північний потік - 2" може бути побудовано без залучення західних інвестицій, - ЗМІ

У виданні зазначають, що всі дії, спрямовані на блокування будівництва трубопроводу, які робила американська адміністрація, давали прямо протилежні результати.

І, як вважають у Die Welt, американські санкції у разі їхнього оголошення будуть, навпаки, сприяти реалізації проекту.

Новини за темою: Парубій у Вашингтоні закликав США не допустити будівництва "Північного потоку - 2"

Нагадаємо, "Північний потік – 2" — проект магістрального газопроводу з Росії до Німеччини через Балтійське море довжиною понад 1200 км, який є розширенням "Північного потоку". Проект "Північний потік" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд куб. м газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Його траса пролягає паралельно діючому магістральному газопроводу.

Новини за темою: "Північний потік - 2" може бути прокладено в обхід Данії в разі її відмови, - ЗМІ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів