Роскосмос не зміг запустити "Прогрес" через помилку ракети-носія

Причина може критися у помилці програмного коду, він додатково буде перепровірений

Виконавчий директор з контролю якості та надійності Роскосмосу Володимир Євдокимов не визнає провину в шахрайстві З відкритих джерел

Роскосмос не зміг запустити космічний вантажівка "Прогрес-МС08" через помилку ракети-носія, передає "Інтерфакс-Україна".

"На старті пройшла команда на автоматичне вимикання двигунів, причини з'ясовуються. Пуск ракети-носія "Союз-2.1, А" з кораблем "Прогрес-МС08" перенесено на резервну дату, 13 лютого", - заявили у Роскосмосі.

Видання повідомляє з посиланням на джерело, що причиною нештатної ситуації могли стати проблеми в системі управління ракети-носія "Союз-2.1 А".

Основною версією причин перенесення запуску космічної вантажівки "Прогрес-МС08" є помилка в програмному забезпеченні бортової обчислювальної машини ракети-носія.

"Імовірно, і це поки що є основною розглянутою версією, сталася відмова бортової обчислювальної машини ракети-носія. Не виключено, що через помилки в програмному забезпеченні не могли відкритися клапани на сходах ракети-носія і стався відбій", - сказало джерело.

За його словами, причина може критися в помилку програмного коду, він додатково буде перепровірений.

Як повідомлялося, SpaceX запустила надважку ракету Falcon Heavy.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів