Російський солдат визнав провину у справі про вбивство родини у Гюмрі

Попереднє слідство у справі про масове вбивство повністю здійснюється СК Вірменії

Вести.Ru
Російський солдат Валерій Пермяков, обвинувачений у вбивстві шести осіб у вірменському місті Гюмрі, визнав вину за пред'явленим вірменською стороною обвинуваченням, повідомляє прес-служба Слідчого комітету Вірменії.

"Слідчий комітет Вірменії пред'явив Пермякову звинувачення за п. 1 ч. 2 ст. 104 ("умисне вбивство двох і більше осіб"). Пермяков визнав свою провину за пред'явленим звинуваченням", - повідомили у прес-службі.

Зазначається, що попереднє слідство у справі про масове вбивство повністю здійснюється СК Вірменії, слідчі і судово-процесуальні заходи у рамках даної кримінальної справи також проводяться вірменськими слідчими.

Так, слідчі провели вивчення місця злочину, опитали понад 30 свідків, призначено більше десяти експертиз.

Нагадаємо, у ніч на 12 січня у Гюмрі, де перебуває 102-а російська військова база, була розстріляна сім'я з 6 осіб. П'ятеро членів сім'ї загинули на місці, шестимісячний хлопчик був доставлений у лікарню з вогнепальним пораненням, пізніше він також помер.

Новини за темою:

У той же час керівництвом 102-ї російської військової бази, дислокованої в Республіці Вірменія, була виявлена відсутність у караулі військовослужбовця зі зброєю і боєкомплектом. Правоохоронці затримали звинуваченого у вбивстві російського солдата Валерія Пермякова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів