Російським спортсменам дозволили виступати на Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором

Рішення щодо участі в Іграх кожен спортсмен буде приймати особисто на підставі запрошення від Міжнародного олімпійського комітету

Олімпійські збори Олімпійського комітету Росії (ОКР) підтримали заяву російських спортсменів, які готові виступити на Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пхенчхані під нейтральним прапором. Про це повідомляє "ТАСС".

Повідомляється, що таке рішення було прийнято одноголосно.

"Олімпійські збори тільки виробили позицію ОКР щодо виступу російських спортсменів на Іграх в нейтральному статусі, рішення щодо участі в Олімпіаді кожен спортсмен буде приймати особисто на основі запрошення, яке повинно надійти від Міжнародного олімпійського комітету", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що комісія спортсменів (ОКР) склала єдину заяву від імені російських спортсменів, які виступають у зимових видах спорту, в якій висловила бажання брати участь в Олімпіаді під нейтральним прапором.

Нагадаємо, що 5 грудня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) тимчасово призупинив членство ОКР в організації, що призвело до заборони на участь збірної Росії на Олімпіаді-2018 під національним прапором. При цьому МОК зберіг можливість для "чистих спортсменів" виступити на Олімпійських іграх при дотриманні вимог спеціальної комісії з допінг-контролю і при відсутності в минулому покарань за допінгові порушення.

Зимова Олімпіада-2018 пройде в південнокорейському Пхенчхані з 9 по 25 лютого.Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...