Російським спортсменам дозволили виступати на Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором

Рішення щодо участі в Іграх кожен спортсмен буде приймати особисто на підставі запрошення від Міжнародного олімпійського комітету

Фото з відкритих джерел

Олімпійські збори Олімпійського комітету Росії (ОКР) підтримали заяву російських спортсменів, які готові виступити на Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пхенчхані під нейтральним прапором. Про це повідомляє "ТАСС".

Повідомляється, що таке рішення було прийнято одноголосно.

"Олімпійські збори тільки виробили позицію ОКР щодо виступу російських спортсменів на Іграх в нейтральному статусі, рішення щодо участі в Олімпіаді кожен спортсмен буде приймати особисто на основі запрошення, яке повинно надійти від Міжнародного олімпійського комітету", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що комісія спортсменів (ОКР) склала єдину заяву від імені російських спортсменів, які виступають у зимових видах спорту, в якій висловила бажання брати участь в Олімпіаді під нейтральним прапором.

Нагадаємо, що 5 грудня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) тимчасово призупинив членство ОКР в організації, що призвело до заборони на участь збірної Росії на Олімпіаді-2018 під національним прапором. При цьому МОК зберіг можливість для "чистих спортсменів" виступити на Олімпійських іграх при дотриманні вимог спеціальної комісії з допінг-контролю і при відсутності в минулому покарань за допінгові порушення.

Зимова Олімпіада-2018 пройде в південнокорейському Пхенчхані з 9 по 25 лютого.Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів