Російський офіцер на суді розповів про "участь у заході на території суміжної країни"

В останньому слові він заявив, що брав участь в "заході на території суміжної країни", де "як би не було" російських військових

З відкритих джерел

У Росії старший лейтенант Олег Леонтьєв, обвинувачений у справі про загибелі солдата-строковика Іллі Горбунова, в останньому слові розповів про участь "у заході на території суміжної країни", де "нібито не було" російських військових. Про це повідомляє "Meduza" з посиланням на фонд "Право матері", що представляє на процесі інтереси сестер загиблого.

Згідно з повідомленням, Леонтьєв попросив суд про вирок, який дозволив би йому продовжити службу і приєднатися до угруповання російських військ у Сирії.

"При позитивному рішенні суду негайно наступним бортрейсом туди лечу. Це дозволить принести якусь користь для держави. Я вже брав участь у одному з таких заходів, але єдине, що це було на території суміжної країни, де нас як би і не було",   цитує фонд заяву Леонтьєва.

Новини за темою: У Маріуполі затримано бойовика, який підтвердив участь російських військових у захопленнях міст і організації терактів проти сил АТО

За інформацією ЗМІ, житель Брянської області Ілля Горбунов загинув 6 лютого 2017 року під час строкової служби в Наро-Фомінську (13-й танковий полк Кантемирівської танкової, військова частина 32010). На думку звинувачення, командир Горбунова Олег Леонтьєв наказав йому перегнати танк, хоча він не пройшов відповідного навчання. До початку процесу родичі загиблого допускали, що він міг бути убитий товаришами по службі, які потім інсценували його загибель в танку.

Нагадаємо, російська влада спростовує участь військовослужбовців Збройних сил РФ у конфлікті на Донбасі. У той час як українська сторона і міжнародні організації неодноразово надавали докази того, що кадрові російські військові воюють на боці бойовиків, а також стоять на посадах командирів рот і вище у так званих 1-му та 2-му "армійських корпусах".

Новини за темою: МЗС України заявляє, що Росія вже не заперечує участі військових РФ у подіях на Донбасі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів