Російський мільярдер Дерипаска повернув орендовані літаки через санкції США

Олег Дерипаска передчасно розірвав контракти про лізинг трьох літаків вартістю 29,95 млн доларів зі швейцарською компанією Credit Suisse і австрійською Raiffeisen

Російський олігарх Олег Дерипаска Moscow Times

Російський мільярдер Олег Дерипаска повернув три орендовані ним приватні літаки, оскільки через санкції США не може їх використовувати. Про це 10 травня Reuters повідомила американська компанія Freestream, якій доручили продати ці повітряні судна.

Новини за темою: США можуть зняти санкції з "Русала", якщо Дерипаска продасть свій пакет акцій

Йдеться про реактивні літаки бізнес-класу, вироблені компанією Gulfstream Aerospace, які користуються попитом у багатих клієнтів завдяки великій дальності польоту і зручним інтер'єрам. За кожен тепер просять 29,95 млн доларів.

Літаки належали швейцарській Credit Suisse та австрійській Raiffeisen. Фірми Дерипаски орендували лайнери через приватну компанію, ідеться в матеріалі.

Новини за темою: Компанія російського олігарха Дерипаски, який потрапив під санкції США, заявила про ризик дефолту

За словами директора Freestream Аліреза Іттіхадьєха, на літаках літав "вищий менеджмент, зокрема сам Дерипаска". Мільярдерові, уточнив він, довелося передчасно розірвати угоди лізингу.

У Credit Suisse, Raiffeisen і підконтрольній Дерипасці компанії "Русал" відмовилися від коментарів.

У квітні Дерипаска і підконтрольні йому компанії потрапили під санкції США. Після цього акції "Русала" на біржі впали до історичного мінімуму. В "Русалі" попередили про ризик дефолту.

Reuters писало, що санкції вплинуть на всю бізнес-імперію мільярдера, оскільки вона має глобальне охоплення і співпрацює з великими транснаціональними корпораціями.

На думку Дерипаски, причини для внесення його до санкційного списку США є "безпідставними, смішними й абсурдними".

Відзначимо, що в наприкінці лютого Дерипаска пішов з поста президента "Русала". У той же час 48,13% акцій компанії належить En+, яка підконтрольна Дерипасці.

Джерело: ТСН/Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів