Російський Генштаб відправив до Вашингтона листа з пропозиціями щодо відновлення Сирії, - Reuters

У США на пропозицію відреагували скептично

Reuters

Глава Генштабу РФ Валерій Герасимов відправив голові Об'єднаного комітету начальників штабів генерал-майору Джозефу Данфорду лист зі своїми пропозиціями по відновленню Сирії. Про це йдеться в урядовій доповідній записці США, повідомляє Reuters.

Уточнюється, що лист було відправлено 19 липня.

"Росія використовувала канал зв'язку з вищим генеральним штабом Америки, який ретельно охороняється, щоб запропонувати співпрацю ... у відновленні Сирії та репатріації біженців", - повідомляє агентство.

Зокрема, російська сторона стверджує, що сирійський уряд не володіє достатньою кількістю обладнання, палива та інших матеріалів, необхідних для відновлення зруйнованої війною країни і прийому біженців, які повернуться додому.

Згідно з інформацією агентства, реакція Вашингтона на російський план була "крижаною", проте США планує підтримувати подібні ініціативи у тому випадку, якщо сирійський конфлікт буде вирішений політично, а в країні будуть проведені вибори під наглядом представників ООН.

Вашингтон вважає, що таким чином Росія, яка допомагає переломити хід війни на користь режиму чинного президента Сирії Башара Асада, намагається тиснути на США для відновлення районів, що перебувають під урядовим контролем - і таким чином ще більше зміцнити сам режим.

Раніше повідомлялося, що урядові війська за підтримки Ірану і Росії практично завершили відновлення контролю над південним заходом Сирії.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів