Російська делегація не зможе повернутися в ПАРЄ до 2020 року, - Логвинський

Документи про ратифікацію повноважень можна подавати до останнього тижня січня

Народний депутат Георгій Логвинський в студії "112 України". 28.11.16 112.ua

Делегація може повернутися в Парламентську асамблею Ради Європи тільки в січні, тому що до останнього тижня січня потрібно подати документи про ратифікацію повноважень. Про це заявив народний депутат і представник української делегації в ПАРЄ Георгій Логвинський в ефірі "112 Україна". 

Новини за темою: Ляшко переконав ПАРЄ зняти з розгляду питання повернення Росії, – експерт

"Росія вже двічі ганьбилася, вона поставила вимоги – або зняти санкції взагалі, або зробити їх таким чином, щоб фактично було зрозуміло, що їх застосувати неможливо. Саме цей план і виконувався", - сказав Логвинський.

Наступний можливий розгляд резолюції щодо повернення делегації може пройти в січні, після дедлайну подачі документів. Відповідно, до 2020 року Росія не буде мати можливості подати ці документи за новою процедурою.

Новини за темою: Ар'єв розповів, за яких умов Україна була би не проти повернення делегації РФ до ПАРЄ

Вчора в ПАРЄ не прийняли проект резолюції щодо скасування обмежень проти російської делегації. Його повернули в комітет. 

У 2014 році російська делегація в складі ПАРЄ була позбавлена цілого ряду повноважень, в тому числі права голосу, через анексію Криму і агресію в Донецькій і Луганській областях. Тоді російська делегація припинила свою роботу у складі асамблеї в знак протесту. Москва відреагувала заявою про те, що чинний регламент ПАРЄ ущемляє інтереси делегацій окремих країн і дозволяє іншим приймати дискримінаційні рішення - наприклад, позбавляти права голосу, відстороняти від участі в керівних органах асамблеї і різних моніторингових місіях, як це було з російською делегацією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів